Honzýkovy stránky

Vítám vás na mejch stránkách

Ftipy

Policajti

Policajti
Policajt se baví s druhým policajtem o ženách:
"Slyšel jsem, že jsou blondýnky hloupé. Co myslíš, je to pravda?"
- "To je nesmysl. Moje manželka je blondýnka a představ si, že má IQ sto dvacetkrát vyšší než já!"

Příjde policajt do masny a říká: Prosil bych 10 dkg salámu. Prodavač: Omlouváme se ale máme jenom točený. Policajt: Tak to ne já jsem si nevzal džbánek.


Policajti dostanou koně a hadaji se či bude či kun,jeden říka: jeden z nas mu ustrihne ocas. Druhy den prijdou a oba koně maji ustrihnute ocasi. Tak jeden mu vyholi hřivu. Druhy den se setkaji a oba koně mají vyholeneou hřivu a ten jeden policajt se zamysli ařika tak ja budu mit toho černyho a ty toho bíliho :)))))))))))


Leží policajt na louce,kouká na měsíc a říká:Sakra, to je dálka ,toje dálka!přijde k němu kolegaa ptá se ho proč tak naříká.policajt mu odpoví:Vidíš tu dálku?-no jo,vidím,a co má jako bejt?-no náčelník mě poslal na měsíc na školení!!!

 


Takhle se vrací ožralý chlap z hospody a začne se dobýval klíčema do pouliční lampy,jde okolo policajt chvíli se na něj díva a pak řekne:,,Tak zazvoňte nahoře
se ještě svítí!''


Velitel: Tak jaký byl zásah v přepadené bance? policisté: Lupiči se vzdali hned po té,co sme jim zastřelili všech 35 rukojných...

 


CHlapecek si hraje na piskovisti a matla pisek s hovnem.Prijde k nemu policajt a rika:"Co to delas?" "Matlam, patlam." "a co matlas?" "hovna s piskem." "a co to bude?" "Policajt!!!" Policajt mu da pohlavek a odejde. Za tyden ta sama situace... "Chlapecku, co to delas?" "Matlam hovna s piskem" "a co to bude?" "vojak" "mas strach?" " Ne mam malo hoven...."


Policajti mají dobrý den a tak udělují peníze za bezproblémovou jízdu. Zastaví první auto a oznamují:"Blahopřejeme vyhráváte 10 000kč za vzornú jízdu.Řidič:Paráda už 10 let si plánuji udělat řidičák. Žena:Neposlouchejte ho, když si vypije neví co říká.Babka:Já sem vám říkala že to auto nemáme krást.Z kufra sa ozve:Už sme za hranicama?


 

Policajt zastaví blondýnu na ulici a říká:
"Slečno, Váš pes nemá košík."
"Ale my nejdeme nakupovat."
"Promiňte, to jsem nevědel."

Policajt vyzve mladou slečnu k tanci a ptá se jí:
"Slečno, vy si taky myslíte, že jsou policajti blbí?"
"Ne, ale na hymnu jsem ještě netancovala..."


 

Jdou dva policajti parkem se psem, projdou kolem lavičky s partou mladejch
lidí. Dojdou za roh a jeden policajt čapne čokla za zadní nohy a prohlíží si
ho zespodu a ten druhej valí oči a ptá se:
"Co je, Franto?"
Franta odpovídá:
"Jak jsme šli kolem těch mladejch, tak někdo říkal, že už
zase jde ten pes se dvěma čurákama..."

Přijde chlap do hospody a volá: "Kluci já sem slyšel super vtip o policajtech, musim vám ho říct!" Najednou se od stolu zvedne nějaký muž a povídá: "Pane já jsem policista." A muž na to odvětí: "To nevadí já ten vtip řeknu pomalu a 2x."


 


Žádné komentáře
 
Doufám ,že se vám moje stránky líbili a že je někdy zase navštívíte.