Honzýkovy stránky

Vítám vás na mejch stránkách

Ftipy

Pepíček

Pepíček
Paní ucitelka se ptá detí, které zvíre se nejrychleji naucí mluvit lidskou recí. Nikdo se nehlásí, až po chvíli Pepícek: "No, Pepícku, tak které zvírátko?" "Prosím, rybicky." "A jak jsi na to prišel, Pepícku?" "Sím, naši mají v ložnici akvárium a nedávno se odtamtud ozvalo: 'Jestli me ješte jednou kousneš do ocasu, tak te prohodím akváriem!"

Pepíček vběhne do třídy 5 minut po zvonění bez klepání. Paní učitelka mu povídá: "Pepíčku, pěkně se vrať za dveře a vejdi ještě jednou, ale tak, jak by vešel například tvůj tatínek!" Pepíček vyjde, za chvíli rozkopne dveře, vrazí do třídy a řve: "Tak co, vy kurvy! Nečekali ste mě, co?"

Paní učitelka říká: Ták děti na zítřek si vymyslíte větu na slovo rýč. Na druhý den jako jediný se hlásí Pepíček, učitelka se zamyslí Pepíček známý sposták rýč rýč na to šak nic sprostého vymyslet nejde tak ho vyvolá a Pepíček říká:"Na zahradě máme jamku a v ní drbe taťka mamku, a já stojím u rýče kurva to mám rodiče!"

Pepíček jde po hodině za učitelkou do kabinetu. Slušně zaklepe, pani učitelka vykoukne a bodrý Pepíček pravil: „Soudružko učitelko, já bych si chtěl s Váma zašukat.“ Načež mu učitelka vrazí facku přes celou hlavu a povídá: „To máš za tu soudružku... a teď pojď, ty čipero!"

Pani ucitelka se pta ve tride deti: "Tak deti jak by jste vymalovaly tridu?" Anicka se prihlasi a rika: "Na stenu bych dala ruzovou a na strop zlutou." Pani ucitelka se zepta jestli ma nekdo jeste nejaky napad. Pepicek se prihlasi a povida: "Na stenu bych namrdal hnedou a na strop bych namrdal cernou." Pani ucitelka se rozlobi a pozve si pepicka i tatinka do reditelny." Tak nam pepicku zopakuj co jsi nam rakl ve tride." - "Na stenu bych namrdal hnedou a na strop bych namrdal cernou!" Tatinek se zamysli a povida: "Ty curaku, vzdyt by to bylo moc tmavy!"

Paní učitelka poučuje děti: Děti, nelíbejte nikdy zvířátka, můžete od nich chytit nějakou ošklivou chorobu, znáte určitě nějaké takové případy. Přihlásí se Pepíček: "Prosím, já znám takový případ. Naše teta líbala našeho pejska." "A jaké to mělo následky Pepíčku?" ptá se paní učitelka. "Pes chcípl!"

Pepíček Kalianků se vrátí ze školy s pětkou z dějepisu a vysvětluje to otci: "To bylo kvůli Jagelloncům." - "Tak si koukej najít jiné kamarády!"

Přijde pán k vysokému paneláku a povídá chlapečkovi. "Prosím Tě, kde tu bydlí pan Novák?". "Já Vás tam dovedu, ale nejede výtah". A tak spolu dojdou až do 12 poschodí,chlapeček ukáže na dveře a říká""Tak tady bydlí a jestli s ním chcete mluvit,tak sedí na lavičce před domem".

Jde takhle 6ti lety Pepíček s tatinkem Perlovkou a kouka, všude tam stojej ruzny slecny. Pta se tatinka "tatinku, proč tady ty slecny tak stojej?" Tatinek se zašklebi "No, Pepičku, prodavaj tady takovy sladky štěsti za dva tisice" Pepičkovi to vrta hlavou a tak doma rozbije prasatko, vezme dva litry a bezi do Perlovky. Prijde k prvni děvce, vrazi ji prachy a povida: "Prej mi za dva litry prodaš sladky štestí" Děvka se podivi, ale je hodna a tak vezme tři bagety, namaže je nutelou a da je Pepičkovi. Pepiček přijde domu a tatinek na něj vyjede: " Kdes byl, prase máš rozbitý a prachy pryč????" No a Pepiček přizná že byl za těma slečnama v Perlovce. Otec propada v paniku "A co se dělo, dali ti ??" Pepiček mavne rukou" ale jo, dvě sem ještě zvladnul, ale třetí sem jenom volízal..."

Pepíček s Mařenkou jdou jednoho krásného večera po lesní pěšině. Svítí měsíc, je krásný teplý večer. Najednou se Mařenka zastaví, sundá si sukýnku a kalhotky, podívá se roztouženě na Pepíčka, lehne si do teplého měkkého mechu a povídá:" Tak, Pepíčku, a teď mě poznamenej až do konce života." No, a Pepíček vzal haluz a vypíchl Mařence obě oči.

"Maminko, můžu tu mísu vylízat?" - "Ne, Pepíčku, jen pěkně spláchni!"

Je Pepíček ve škole a najednou se přihlásí a paní učitelka ho vyvolá a řekne: "Ano Pepíčku" a Pepíček "Paní učitelko můžou mít děti děti?" Učitelka se zarazí a zeptá se "Proč se ptáš Pepíčku" a Pepíček řekne "jen tak" a učitelka "nemůžou" Skončí škola a Pepíček zavolá na Máničku "Máničko nemůžou, tak můžem"

Ve třídě se děti baví o svých prarodičích. Děti si povídají o tom jak žili, co dělali, kde byli. Na řadě je Pepíček, který říká: Paní učitelko můj dědeček měl strašnou smrt, on zemřel v koncentračním táboře. Učitelka říká: To je strašný Pepíčku, tvůj dědeček byl opravdu hrdina a jak se to stalo? No von se ožral a spadl ze strážní věže.

Jeden chlapecek chce byt hasicem a druhy masinfyrou, jedna holcicka sestrickou v nemocnici a druha sekretarkou. Pepicek ma uz davno taky jasno: Ve svem budoucim povolani se chce zabyvat sexualnimi uchylkami. Teta Beta je z toho cela paf. "Vysvetli mi, prosim te, co to podle tebe vubec sexualni uchylka je," naleha babicka v domeni, ze si Pepicek asi neco popletl. "Ty to nevis?" divi se dite a dloube se v nose. "Vysvetlim ti to na konkretnim pripade: Po ulici jdou tri zeny se zmrzlinou. Prvni ji lize druha kouse a treti saje. A ty mi rekni, ktera z tech tri zen je vdana." Teta se zamysli. "No, asi ta, ktera saje," rekne po chvili. "Chyba," vytahne Pepicek prst z nosu. "Vdana je samozrejme ta, ktera ma na ruce snubni prsten. A to, cos tady predvedla zaroven ukazuje, co je to sexualni uchylka!"

Děti mají tělocvik a skáčou přes kozu. Pepíček skočí a složí se na zem. Paní učitelka se ho ptá, co se stalo. Pepíček zaúpí: "Mám výron." Učitelka: "Tak se utři a vstávej."

Rodiče odjeli do města nakupovat a Pepíček musel hlídat svoji mladší sestru. Jenže Pepíček chtěl jít na ryby. Nakonec se rozhodl, že zvládne obojí. Večer povídá mamince: "Tohle už víckrát neudělám. Nechytil jsem vůbec nic!" "Ale notak, Pepíčku, buď trochu trpělivý. Když jí to vysvětlíš, příště bude určitě potichu a nevyplaší ti ryby." "Ale ne, o plašení nejde. Sežrala mi veškerou návnadu."

Pepicek jeste neumi rict r a jde si do zverimexu pro vydru. Kdyz vyjde ze zverimexu zastavi ho dva policajti a ptaji se ho: Pepicku co to tady tak smrdi? A Pepicek odpovi: vydva

Pepicek dostane od dedečka 100korunu a maminka rika co se rika kdyz neco dostanes "nevim" tak dobre co rikam tatinkovi kdyz od nej dostavam penize Pepicek pochopi a rekne a to je všechno?

Pepicek se doma flaka a neustale dela nejake problemy. Tak mu maminka rika: "Pepicku, bez se podivat pres ulici, jak naproti staveji ten dum, treba se naucis neco zajimaveho." Pepicek zmizi a objevi se opet za nekolik hodin. "Tak co, Pepicku, co zajimaveho ses naucil?" pta se maminka. "Vim, jak se vesi dvere," rika Pepicek, "to nejdriv vezmes tu podelanou desku, placnes ten srac tuhle, ale on je kurva moc velkej, tak ho o picichlup tuhle a o dva tamhle zkratis a celou tu zkurvenou vec secvaknes dohromady." Matka je totalne zarazena slovnikem sveho syna: "Zalez do sveho pokoje a zustan tam, nez prijde tvuj tata!" Pozdeji vejde otec do synkova pokoje a pta se: "Mama rikala, zes dnes delal nejake problemy. Tak o co slo?" "Jen jsem ji rikal, jak se vesi dvere." "No, tak mi to povez." "To nejdriv vezmes tu podelanou desku, placnes ten srac tuhle, ale on je kurva moc velkej, tak ho o picichlup tuhle a o dva tamhle zkratis a celou tu zkurvenou vec secvaknes dohromady." "No vidis, docela dobre to zvladas," chvali tatinek pepicka, "tak mi ted prines prodluzovacku z dilny." "Naser si, to je prace pro elektrikare!"

Soudružka učitelka se ptá dětí: "Děti, kdo ví, jak se jmenoval nejvýznamější
člověk našeho století?" Nikdo se nehlásí.
"No děti, ten kdo správně odpoví, dostane čokoládu.
"Přihlásí se Pepíček a říká: "Vladimír Iljič Lenin."
"Výborně, pojď si vzít čokoládu!"
Pepíček vezme čokoládu a když si sedá do lavice, říká si potichu:
"Sorry, Rambo, ale obchod je obchod."

Přijde Pepíček k paní učitelce a říká:
"Paní učitelko, já vás mám rád."
Učitelka mu říká, že jemu je deset let a jí třicet a že ho nemá ráda.
A tak Pepíček chodí k paní učitelce každý den a učitelka mu pořád říká to samé.
Jednou Pepíček přijde k paní učitelce, chytí ji kolem pasu a povídá:
"Paní učitelko, já vás chci!"
A učitelka na to: "Pepíčku, víš jak já nemám ráda děti!"
A Pepíček na to: "Nebojte se, já si dám pozor!!"

"Pepíčku,10 minut zpoždění!!!"
"Já taky, pane učiteli!!!!!!"

Přijde Pepíček domů a babi se ho ptá:
"Pepíčku, co jste dělali ve škole?"
"Pokusy s výbušnými látkami."
"A co budete dělat ve škole zítra?"
"V jaké škole, babi?"

*** Před Vánocemi se paní učitelka ptá žáků: "Copak byste chtěli dostat od Ježíška?"
Přihlásí se Pepíček: "Prosím, prosím. já bych chtěl tampon!"
"Tampon? A víš ty vůbec, co to je?"
"No to nevím, ale musí to bejt něco báječnýho. Dá se s tím plavat, lyžovat, surfovat..."

Ptá se paní učitelka: "Když řeknu: Jsem mladá a hezká - jaký je to čas?"
Pepíček: "Prosím, minulý!"

Prijde Pepicek do skoly a pani ucitelka se ho pta:
"Pepicku jak dela pejsek?"
"haf haf"
"jak dela kocicka?"
"mnau mnau"
"jak dela liska?"
"na techto zakladech muzete stavet"

ptá se učitelka:co nám dává slepička???
anička:slepička nám dává vejce
učitelka:co nám dává kravička???
pepíček:kráva nám dává domácí úkoly!!!!

Žádné komentáře
 
Doufám ,že se vám moje stránky líbili a že je někdy zase navštívíte.